O nas

„Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w twoim życiu” -Konfucjusz.

 Młodzi projektanci. Tapicerzy i krawcy. Nieszablonowi idealiści. Wolni od naleciałości. Sanitariusze prostoty. Zmyślnie i ochoczo realizujący wizję niewymuszonej elegancji. Pragmatyzmu i funkcjonalności. Ponadczasowego wzorca. Rzeczy pięknej i trwałej. 


Naszą pasją jest tapicerstwo. W branży jesteśmy od wielu lat. Zaczynając swoją przygodę od typowego krawiectwa. W środowisku i wśród Klientów posiadamy nieposzlakowaną opinię. Swoją siedzibę mamy w samym sercu Śląska, jednak wykonujemy i dostarczamy meble, na terenie całego kraju. Dysponując przy tym własnym transportem.

Z przyjemnością podejmiemy współpracę na wielu płaszczyznach. W zakresie krawieckim bądź tapicerskim. Typowo usługowym, ale nie tylko. Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, osoby prywatne, jak i projektantów, czy hurtowników.Ze swojej strony oferujemy fachowe doradztwo, opiekę nad projektem, bagaż doświadczeń, terminowość, najwyższą jakość, lojalność i przemiłą atmosferę. 

Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi. Realizujemy duży przekrój usług. Od szycia tekstyliów dziecięcych, niemowlęcych, domowych, dekoracji okiennych, galanterii. Do tapicerstwa meblowego, samochodowego, na motocyklowym kończąc. Naszym najnowszym osiągnięciem, jest stworzenie marki FortFoxArt. Unikalnej na naszym rynku. Bo modowo uwolnionej. 

Obecnie wypuściliśmy naszą pierwszą kolekcję mebli i tekstyliów VINTAGE HALO.
W tej chwili, są to mebelki przeznaczone dla najmłodszych. W niedalekiej przyszłości jednak, pojawiać się będą, unikalne projekty dla dorosłych. Nasze produkty, wykonywane są, z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal, przy wykorzystaniu najlepszych dostępnych materiałów. Tu. Na miejscu. W naszej małej, skromnej pracowni. 
Zawsze pełni zapału i bardzo obowiązkowi. Pomysłowi i rezolutni. Rzetelni i pomocni. Staramy się świadczyć, absolutnie najwyższy, poziom usług. Obsługujemy naszych Klientów, dokładnie tak, jak sami, chcielibyśmy być, obsługiwani. 

Zaufali nam:Jesteśmy otwarci na nowe propozycje kooperacji! 


Z poważaniem, Zespół FortFoxArt 


Tapicerstwo © 2014. All Rights Reserved | Powered By Blogger | Blogger Templates

Designed by- SpeckyThemes